Compensa - Zgłoszenie szkody OC, AC - Jak zgłosić szkodę?


KALKULATOR OC ««« Naciśnij, aby wykonać kalkulację ceny OC, AC!Zgłosić szkodę w Towarzystwie ubezpieczeniowym Compensa należy niezwłocznie po jej stwierdzeniu. Compensa jest na tyle nowoczesną firmą, że udostępnia swym klientom kilka sposobów zgłaszania szkód.

Zgłosić szkodę z tytułu OC, AC, NNW możemy na stronie : http://szkody.compensa.pl/ . Znajdziecie się Państwo w Internetowym Centrum Rejestracji Szkód T.U. Compensa S.A. Teraz bezproblemowo można wybrać rodzaj szkody zaistniałej podczas zdarzenia i z jakiego tytułu będzie się domagać odszkodowania.

W Internetowym Centrum Rejestracji Szkód T.U. Compensa S.A. mogą państwo zgłosić :

Niezbędnymi dokumentami do zgłoszenia szkody komunikacyjnej są:

  1. prawo jazdy właściciela uszkodzonego pojazdu
  2. dowód rejestracyjny uszkodzonego pojazdu
  3. oświadczenie osoby odpowiedzialnej za dane zdarzenie jeśli szkoda będzie zgłaszana z tytułu OC sprawcy

Centralna Rejestracja Szkód

Jeśli wolą Państwo bezpośrednio skonsultować się z agentem ubezpieczeniowym Compensy, lub mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości odnośnie wypełniania formularza, można skorzystać z  infolinii T.U. Compensa, która czynna jest całą dobę. Wystarczy, że zadzwonimy pod jeden z poniższych numerów:

Konsultant poda, jakie dokumenty będą niezbędne do wypłaty odszkodowania, zapyta o państwa dane osobowe, nr polisy, rodzaj szkody, o opis zdarzenia oraz wstępnie umówi na spotkanie z rzeczoznawcą w celu oględzin i wycenienia szkody.

Odpowiednie formularze do zgłoszenia szkody znajdą państwo na tronie internetowej: http://www.compensa.pl/Zgłoszenieszkody/tabid/138/Default.aspx Wystarczy formularze wydrukować, wypełnić i przesłać na adres Centralnej Rejestracji Szkód Compensy.


ZOBACZ TEŻ

Zobacz więcej »