Inter Risk - zgłoszenie szkody


KALKULATOR OC ««« Naciśnij, aby wykonać kalkulację ceny OC, AC!Inter Risk, by ułatwić zgłoszenie szkody swoim klientom, postanowiło, że szkodę będziemy mogli zgłaszać nie tylko drogą telefoniczną czy osobiście ale i droga mailową.

W celu zgłoszenia szkody objętej przez OWU (ogólne warunki umowy), Inter Risk proponuje nam zgłoszenie się do najbliższej placówki na terenie całej Polski. Oto mapa placówek:

http://www.interrisk.pl/nasze_oddzialy/

 Tak jak już wcześniej pisałam,  mogą Państwo również zgłosić szkodę nie wychodzą z domu. W tym celu należy wejść na następującą stronę:

https://www.interrisk.pl/formularz_zgloszenia/

Wystarczy, że wypełnią Państwo formularz, prześlą go i zostaje już tylko czekanie na zgłoszenie się konsultanta z Inter Risk

Pytania? Wątpliwości? Chcą Państwo dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie likwidacji szkód lub cen ubezpieczeń?W tym celu należy kliknąć na poniższy link, napisać wiadomość do Agentów ubezpieczeniowych i oczekiwać na rychły telefon od jednego z nich.

 https://www.interrisk.pl/skontaktuj_sie/

Jeśli jesteś klientem Inter Risk i posiadasz wykupioną dodatkową opcję Assistance,  możesz również zgłosić szkodę telefonicznie. Linia ta czynna jest całą dobę:

+48 022 570 47 31

Potrzebne formularze do zgłoszenia szkody:

http://www.interrisk.pl/files/szkoda/zawiadomienie_o_szkodzie_OC_.pdf

http://www.interrisk.pl/files/szkoda/ZAWIADOMIENIE_O_SZK_AC.pdf

 http://www.interrisk.pl/files/szkoda/oswiadczenie_sprawcy2009.pdf


ZOBACZ TEŻ

Zobacz więcej »