Generali - Towarzystwo ubezpieczeń


KALKULATOR OC ««« Naciśnij, aby wykonać kalkulację ceny OC, AC!Światowa instytucja finansowa należąca do Generali Group, której historia sięga blisko 200 lat, bo została założona w roku 1831. Firma ta pochodzi z miasta Triesto, które ówcześnie znajdowało się na terenach Cesarstwa Austriackiego, a obecnie we Włoszech.

Historia na polskim rynku sięga również lat 1800, i to już wtedy powstawały pierwsze oddziały na naszych ziemiach. Instytucja ta zajmuje się między innymi ubezpieczeniami majątkowymi, ubezpieczeniami na życie, ubezpieczeniami osobowymi oraz funduszami inwestycyjnymi. Firma swoją ofertą obejmuje zarówno klientów prywatnych, indywidualnych jak i biznesowych. Pod względem wielkość Generali zajmuje szóste miejsce w skali światowej oraz trzecie w skali Europy.

Ubezpieczenia komunikacyjne - Oferta

Oferta w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych należy do bogatszych ofert. Zawiera ona wszystkie powszechnie znane ubezpieczenia dotyczące naszego samochodu oraz jego ochrony. Oprócz standardowej oferty polis znajdziemy również pakiety Generali. Poniżej została zamieszczona lista produktów oferowanych przez Generalnie oraz informacje o pakietach.

Do dodatkowych usług, które można kupić, należą:

Zakup produktów Generali Online przez Internet

Towarzystwu nie jest obcy model biznesowy opierający się na sprzedaży swoich usług Direct przez Internet oraz drogą telefoniczną. Firma posiada osobną stronę internetową www.generalidirect.pl oferująca możliwość zakupu wybranych produktów przez Internet. Aby jednak tego dokonać wcześniej należy wyliczyć ceny polis.

Wyliczanie składek ubezpieczeń

Wyliczanie odbywa się przy pomocy narzędzi o nazwie kalkulator OC, AC. Zamieszczone mechanizmy są dostępne dla wszystkich odwiedzających wspomnianą wcześniej stronę internetową bazując na danych wprowadzanych przez nich.

Przejdź do Kalkulator OC AC - Generali

Kontakt z firmą Generali

Generalnie w ramach serwisu internetowego stworzyło dział kontaktowy dla klientów, który można znaleźć korzystając z poniżej zamieszczonego linku odsyłającego. W dziale tym można znaleźć zarówno dane teleadresowe, informacje o centrum obsługi klienta, jak i adresy spółek dla klientów, jak również dane kontaktowe dla przedstawicieli wszelkiego rodzaju media.

Przejdź do Dział kontaktu - Generali

ZOBACZ TEŻ

Zobacz więcej »