Warta – zniżka 60% na OC i AC już po 3 latach!


KALKULATOR OC ««« Naciśnij, aby wykonać kalkulację ceny OC, AC!To nie sen, to nie bajka tylko sama, czysta prawda! Od końca października jeśli chcesz być klientem firmy ubezpieczeniowej Warta i jeździsz w sposób bezszkodowy, to możesz liczyć na zniżki na OC, AC w wysokości 60% z tytułu bonus malus.

 

Jak podaje sama Warta, przeciętny Kowalski, który jeździ bezszkodowo po polskich drogach, na tak wysoką zniżkę (60% taniej na OC, AC) może liczyć dopiero po przeszło 7 latach! Dlatego niejeden z kierowców bez wahania wybierze właśnie tego ubezpieczyciela, który tak wysokie zniżki zapewni w czasie o przeszło połowę krótszym niż normalnie, bo po 3 latach!

Szczegóły oferty

Jeśli jesteś kierowcą w wieku od 30 lat i posiadasz historię ubezpieczeniową minimum 3 letnią, w czasie której nie byłeś sprawcą żadnej szkody z tytułu OC, jesteś uprawniony do zniżki 60% na ubezpieczenie komunikacyjne z tytułu Odpowiedzialności Cywilnej.

Jeśli chcesz kupić AC i jesteś również osobą powyżej 30 roku życia i w ciągu ostatniego roku nie spowodowałeś szkody z tytułu AC to również otrzymujesz 60% zniżkę na Autocasco.

W przypadku osób starszych, bo od 35 roku życia T.U. Warta ma dużo mniej rygorystyczne podejście. Takie osoby bowiem muszą jedynie udowodnić, iż w ostatnich 3 latach nie spowodowały wypadku komunikacyjnego. Nie muszą więc udokumentować swojej całej historii ubezpieczenia.

Dla kogo więc jest to najbardziej korzystna opcja?

Na pewno dla osób dojrzałych, które stosunkowo późno kupiły swój własny samochód lub które późno zrobiły prawo jazdy. Jest to również na pewno spore udogodnienie dla posiadaczy przez długie lata samochodów służbowych. Są oni bowiem skazani, przy kupnie i ubezpieczaniu swojego samochodu, na płacenie za składkę ubezpieczeniową OC, AC znaczne sumy, ponieważ posiadanie i korzystanie z aut służbowych nie wlicza się im do ich własnej historii ubezpieczeniowej.

Skąd ten pomysł? Statystyczny Polak nie istnieje!

Ponieważ Warta od pewnego czasu prowadzi kampanię pt. „Statystyczny Polak nie istnieje”, która ma na celu udowodnienie tego, iż każdy z ich klientów powinien być traktowany jak najbardziej indywidualnie. Im więcej ustępstw od podstawowych praw, zasad, tym Polski kierowca będzie bardziej zadowolony – bo doceniony.

Oczywiście opisana w tym artykule promocja na OC, AC została stworzona w wyniku wnikliwych badań przeprowadzonych wśród klientów Warty. Wynika z nich bowiem, iż kierowca, który ukończył 30 rok życia i przez ostatnie 3 lata nie spowodował żadnej kolizji, rzadko kiedy powoduje wypadki w późniejszych latach.

Jaki inny typ kierowcy predestynuje do posiadania zniżek?

Oczywiście osoby po 50 roku życia, posiadające auto starsze niż 10 lat i jeżdżące bezpiecznie, bo bez stłuczek mogą otrzymać 30% zniżki na OC. Innym typem „bezpiecznego kierowcy” jest rodzic, posiadający pociechy do lat 12 – oni z kolei mogą liczyć na 5 procentową zniżkę.

O czym warto pamiętać

Zniżki 60% na OC i AC w T.U. Warta nie są przyznawane okresowo. Co więcej nie jest to promocja czasowa. Każdy z nas w dowolnym czasie w przyszłości może liczyć na te zniżki! Dlatego jeśli Twoje obecne ubezpieczenie kończy się dopiero za jakiś czas nic się nie martw – Twoje zniżki na OC, AC w Warcie będą na Ciebie czekały!

ZOBACZ TEŻ

Zobacz więcej »