You can Drive! Czyli Ergo Hestia docenia młodych!


KALKULATOR OC ««« Naciśnij, aby wykonać kalkulację ceny OC, AC!Ten ukłon w kierunku młodych kierowców jest jedną z ważniejszych nowości na rynku ubezpieczeń. Dzięki niemu, „młody kierowca” nie oznacza już gorszy, powodujący więcej wypadków, niebezpieczny na drogach. Tylko ten, który stanowi znaczny procent wśród ogółu kierowców, ten, który może przynieść znaczne zyski ubezpieczycielowi poprzez zakup ubezpieczenia OC, AC lub NNW.

Ergo Hestia ma w swojej platformie You Can Drive ciekawe propozycje dla kierowców, podróżników i domowników:

· Ubezpieczenie komunikacyjne (OC, AC i opcje dodatkowe),

· Ubezpieczenie podróżne (koszty leczenia, NNW, assistance i opcje dodatkowe),

· Ubezpieczenie mieszkaniowe (ubezpieczenie murów i wyposażenia i opcje dodatkowe).

Wszelkie informacje dotyczące programu direct You Can Drive można uzyskać wchodząc na stronę www.youcandrive.pl. Można również na niej generować elektroniczne dokumenty, opłacać i przedłużać polisę.

Zakup polisy z tytułu OC,AC, assistance itp. jest niezwykle prosty, podobnie jak zasady przystąpienia do YCD. Oto one:

· klient jest osobą fizyczną

· klient nie ma więcej niż 30 lat,

· od 2 lat posiada prawo jazdy

· samochód nie jest tuningowany (zmiany w silniku, obniżenie zawieszenia, zmiany w układzie wydechowym) i nie ma charakteru sportowego auta.

Ta pierwszą w Polsce nowoczesna platforma ubezpieczeniowa direct (czyli można kupić ubezpieczenie przez internet, telefon)dedykowana klientom do 30. roku życia, na pewno przyniesie znaczne zyski Ergo Hestii, ponieważ większość młodych kierowców zdecyduje się właśnie u niej zakupić ubezpieczenie OC, AC czy NNW.

ZOBACZ TEŻ

Zobacz więcej »